Mobil Antivirüs İndir

Antivirüs uygulamaları, Android’teki en popüler uygulama türlerinden biridir. Bu uygulamaların gerekli olup olmadığı, tartışılan bir konudur. Genellikle, mobil telefonunuzu güvenli bir şekilde kullanıyor ve yalnızca Play Store’dan uygulamaları indiriyor ve güvenlik ayarlarınızı etkin halde tutuyorsanız antivirüs kullanmaya ihtiyacınız yoktur. Bununla birlikte, eğer telefonunuzla güvenlik açısından sıkıntı oluşturabilecek işlere girişmişseniz kesinlikle mobil antivirüs indir uygulamaları kullanmanız gerekir.

Android İçin En İyi Antivirüs Ve Anti-Malware Uygulamaları,

360 Security – Antivirus Boost

360 Security, şu anda 100 milyondan fazla indirme ve 10 milyon oylama sonucunda aldığı 4.6’lık genel derecelendirme puanıyla mevcut android antivirüs uygulamaları içinde en popülerlerinden biridir. Bu antivirüs ve anti-malware uygulaması, cihazınızın içindeki dosyaları, uygulamalarınızı ve oyunlarınızı kötü amaçlı yazılımları karşı tarar. Tespit ettiği kötü amaçlı yazılımları siler. Aynı zamanda gerçek zamanlı korumayı etkinleştirir ve şifrelerinizin çalınmasını önler. Bu uygulamanın en iyi tarafı tamamen ücretsiz olmasıdır. Play Store’dan mobil antivirüs indir olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

AndroHelm Mobile Security

AndroHelm’in Mobile Security uygulaması, daha az bilinen bir antivirüs uygulamasıdır. Pek popüler olmasa da yine de kullanıcılarına önemli avantajlar sunar. AndroHelm Mobile Security’nin, yalnızca malware ve casus yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma içeren özelliklerle güvenlik üzerine odaklanmaktır. Ayrıca kurulduktan sonra, virüsten koruma veritabanının sık sık güncellenmesi, karantina modu, uygulama yedekleri, virüs koruması ve çok daha fazlasıyla birlikte tarama uygulamaları yapar.

AndroHelm Mobile Security’in kullanışlı özelliklerden biri de mobil aygıtınızı uzaktan engelleyebilmeniz ve yüklenen zararlı dosyaları (ya da herhangi bir dosyayı) silebilmenizdir. AndroHelm Mobile Security ücretsizdir. Ancak ücretsiz versiyonunun kullanıcıya sunduğu hizmetler sınırlıdır. Daha iyi bir koruma için ücretli versiyonları kullanılabilir. Play Store’dan indirilebilir.

Avira Antivirus Security

Avira Antivirus Security nispeten daha yeni ve daha az bilinen antivirüs ancak popülerliği gün geçtikçe artmaktadır. Avira Antivirus Security kullanıcılarına cihaz tarama, gerçek zamanlı koruma ve harici SD tarama gibi özellikler sunmaktadır. Play Store’dan indirilebilir.

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!